De molen van het filterzand, die meer door hoge viscositeitsmaterialen goed wordt gekeurd, doet het traditionele stagnatieprobleem van de hand en is uitgerust met ontwikkelde de turbinestructuur van Boyi TurboMax onafhankelijk.
Zorg voor uitstekende operationele stabiliteit, hogere materiaalstroom, verbeter productieefficiency en druk kosten
| Modus | PM701U | PM701E | PM701UT |
| Testobject | AC-laadstation | AC-laadstation | AC-laadstation |
| Testinterface | Voldoet aan SAE J1772 stangard | Type 2 (Europese norm) | NACS (Tesla) |
| Simulatie van de laadstand | A, B, C of D | A, B, C of D | A, B, C of D |
| Vooronderzoek van het PE | √ | √ | √ |
| CP-pre-testing | √ | √ | √ |
| Simulatie van de weerstand van de kabel | √ | √ | √ |
| Simulatie van CP-fout | √ | √ | √ |
| Simulatie van de PE-fout | √ | √ | √ |
| Leakage-tripping-test | ≥ 6mA/110V | ≥ 6mA/110V | |
| Oplaadterminal | 4 mm aansluiting/Amerikaans standaard stopcontact | 4 mm poort/Europese standaard stopcontact | 4 mm aansluiting/Amerikaans standaard stopcontact |
| Soorten ondersteuningsspanning | Eenfasige of driefasige | Eenfasige of driefasige | Eenfasige of driefasige |
| Signaallamp | √ | √ | √ |
| Verstuiver | 10A/250V | 10A/250V | 10A/250V |
| Algemeen | |||
| Beschermingsgraad | Hoofdstuk IP54 | ||
| Veiligheidsbeoordeling | IEC/EN 61010-1,IEC/EN 61010-2-030,CAT III 600V | ||
| Metingskategorie | IEC/EN 61851-1,IEC/HD 60364-7-722 | ||
De adapter kan elektrische veiligheidstests en functietests uitvoeren op laadapparatuur voor elektrische voertuigen in modus 3 (EVSE) met een type 2-connector.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
WHet doel is om intelligente instrumenten te produceren, diensten van hoge kwaliteit te leveren en een innovatieve fabrikant te worden.
Ons R & D-team heeft meer dan 20 jaar R & D-ervaring in de instrumentindustrie.
Onze missie is om ons werk goed te doen om klant's betrouwbare zakenpartner te worden..
| 10% tot 95% |
| 6V/60V/600V |
| 6V/60V/600V |
| 100mF |