De molen van het filterzand, die meer door hoge viscositeitsmaterialen goed wordt gekeurd, doet het traditionele stagnatieprobleem van de hand en is uitgerust met ontwikkelde de turbinestructuur van Boyi TurboMax onafhankelijk.
Zorg voor uitstekende operationele stabiliteit, hogere materiaalstroom, verbeter productieefficiency en druk kosten
Kenmerken | |
Draagbaar en zeer gevoelig | |
Gemakkelijk te identificeren en te identificeren gaslek | |
Geluids- en lichtwaarschuwingsfunctie | |
Hervatte oorspronkelijke meettoestand na ongeveer 10 minuten in schone lucht | |
Brandbare gassen: methaan, aardgas, propaan, ethaan, butane, aceton, alcohol, stoom, ammoniak. | |
Koolmonoxide, vliegtuigbrandstof, benzine, waterstofoplosmiddelen, lakverdunner, nafta. | |
Afbeeldingsmethode | LED (rood, groen) |
Resolutie | 50 ppm |
Alarmbereik | 10% tot 40% van de LEL |
Opwarmtijd | Twee minuten. |
Reactietijd | <2/s (40%LEL) |
Werktemperatuur | 0~50°C |
Werkvochtigheid | 10% tot 90% (geen bevriezing) |
Algemeen | |
Stroomvoorziening | 4*1,5 V AA-batterijen |
Grootte | 200 mm*72 mm*46 mm |
Metalen slanglengte | 400 mm |
Nettogewicht | 271 g (batterijen niet inbegrepen) |
Bruto gewicht | 522 g |
Veiligheidsbeoordeling | RN61010-1, EN61326-1 |
PM6310 met hoogtechnologisch ontwerp, kan worden gebruikt om verschillende brandbare gassen te detecteren, zoals aardgas, methaan, ethaan, propaan, butane, alcohol, ammoniak, waterstof, benzine, sulfide,stoom van organische oplosmiddelenNa voltooiing van de detectie, draai de knop in de wijzers van de klok naar de laagste gevoelige positie.In gebieden met een hoge gasconcentratie, kan de gevoeligheidssnelheid de locatie van het lek bepalen. Druk op de knop van de voedingsvoorziening om uit te schakelen, en het groene licht zal uitgaan.een oortelefoon kan worden aangesloten op de brandstofgasdetectorAls het gasgehalte ongeveer 10% ELE methaan is, wordt het geluid van de luidspreker uitgeschakeld.de Alarm Rode LED zal oplichten en de toon zal klinken.
WHet doel is om intelligente instrumenten te produceren, diensten van hoge kwaliteit te leveren en een innovatieve fabrikant te worden.
Ons R & D-team heeft meer dan 20 jaar R & D-ervaring in de instrumentindustrie.
Onze missie is om ons werk goed te doen om klant's betrouwbare zakenpartner te worden..